Bendruomeninė origami instaliacija „Lankstyti žmogų”

Kauno paveikslų galerijos paviljonas „Galerija be sienų“

Gruodžio 12 d., ketvirtadienį, 17.30 val. kviečiame į bendruomeninės origami instaliacijos „Lankstyti žmogų” pristatymą.

400 popierinių žmogeliukų sukibo į vientisą Žmogų, drąsiai žengiantį į miestą su bendrystės misija. Kviečiame švęsti pirmąjį šio Žmogaus kelionės žingsnį „Galerijoje be sienų“.

Origami žmogeliukus išlankstė „Pagalbos moterims linijos“ savanorės ir muziejaus senjorių klubas „PRIEmenė“ drauge su atvirų lankstymo dirbtuvių dalyviais. Rugsėjo ir spalio mėnesiais parodoje „Atminties popierius“ vykusiuose susibūrimuose popierius tapo socialine medija, iššūkiu, paskatinusiu būti drauge, dalintis patirtimis ir emocijomis. Dirbtuvių fotodokumentika, jų metu kilusios mintys ir popieriniai žmogeliukai virto „Galerijos be sienų“ paroda.

Bendrystės Žmogaus sutiktuvių vakaras tęsis parodoje „Atminties popierius“. Jūsų laukia speciali ekskursija ir bendravimas su „Lankstyti žmogų“ dirbtuvių komanda: „Pagalbos moterims linija“, senjorių klubu „PRIEmenė“, muziejaus socialinių projektų kuratore Rūta Klevaite, edukatore Agne Taliūte ir bendruomenių platformos „Mažosios istorijos“ kuratorė Aukse Petruliene.