Dovana „Maisto bankui“

Kauno paveikslų galerija

Gruodžio 18 d., trečiadienį, 16.00 val. kviečiame visus į akciją, kurios metu lankytojų sunešti konservai bus padovanoti „Maisto bankui“ .

Konservų dėžutė tapo įėjimo mokesčiu į atnaujintą Fluxus kabinetą bei dovana Jurgiui Mačiūnui švenčiant jo 88-ąjį gimtadienį. Norime visus sukauptus konservus panaudoti kilniems tikslams – pasidalinti su tais, kurie turi mažiau.

Visi konservai bus pažymėti specialiais J. Mačiūno kabineto lipdukais. Žmonės, kurie gaus šiuos konservus, juos suvalgę ir atnešę tuščią dėžutę į Paveikslų galeriją, galės nemokai apžiūrėti visas ekspozicijas kartą per 2020 metus.

Taip pat primename, kad yra lankytojų, gavusių skolos lapelius, tad dabar yra puiki proga prieš šv. Kalėdas grąžinti skolą.

Visų susirinkusiųjų laukia ekskursija atnaujintame Fluxus kabinete ir istorija apie tai, kodėl kaip įėjimo mokestis buvo pasirinkti konservai.

Galerijoje taip pat veikia J. Mačiūno kolegų ir bendražygių flux instaliacijos: Ay-O „Juodoji skylė“, Takako Saito „Manomano theatre“ ir „Takako‘s do it yourself shop. You+ Me“.