Švęskime Indijos Respublikos dieną!

Kauno paveikslų galerija

Sausio 25 d., šeštadienį, 13 val. kviečiame kartu švęsti Indijos Respublikos dieną, kuri siejama su šalies konstitucijos priėmimu 1950 m. sausio 26 d.

Renginį pradėsime indiška muzika ir šokiu. KTU studentė Giriprakash Das Roshini papasakos apie Indiją, jos istoriją, kultūrą, visuomenę ir šeimos tradicijas. Ji bus pasiruošusi atsakyti į visus lankytojų klausimus apie šią šalį. Pasakojimą papildys vaizdo medžiaga.

Viso renginio metu nuo 13 iki 16.30 val. galerijoje veiks „Mažosios Indijos“ krautuvėlė – dalelė Indijos grožio ir puošmenų. Bus galima degustuoti tradicinių Indijos patiekalų ir užkandžių bei įsigyti tikrų indiškų prieskonių, ką tik atkeliavusių iš šios šalies. 

Kūrybinėse dirbtuvėse galėsite piešti tradicinius indiškus ornamentus ant rankų, veido. Šio egzotiško meno mokys merginos iš Indijos. Ornamentai turi simbolinę reikšmę, dažai šiems piešiniams yra daromi iš natūralių medžiagų.

Ši šventė – tai puiki proga pažinti tokią spalvingą šalį.

Renginio organizatoriai: Kauno paveikslų galerija, Kaune besimokančių studentų iš Indijos bendruomenė, Dailininkų sąjungos Kauno skyrius.

Renginys vyks anglų ir lietuvių kalbomis.