Stovyklėlės vaikams „Aplink muziejų per 480 minučių“

L. Truikio ir M. Rakauskaitės namai-muziejus, A. ir P. Galaunių namai-muziejus, Kauno paveikslų galerija

Žiulis Vernas savo žymiojoje knygoje siūlė apkeliauti pasaulį per 80 dienų, o mes – atrasti ir pažinti muziejus per 480 minučių. Kelionėje sutiksime teatro scenos alchemiką Liudą Truikį ir operos karalienę Marijoną Rakauskaitę, įminsime kolekcininko Pauliaus Galaunės lobio paslaptis ir kelionę aplink muziejus baigsime žingsniuodami į „Juodąją skylę“ su legendiniais „Inkaro“ sportbačiais.

Užsiėmimų metu puoselėsime bendruomeniškumo jausmą bei kolektyvinę patirtį, skatinsime smalsumą, ugdysime kūrybiškumą, praktiškai išbandysime įvairias meno technikas, kviesime tyrinėti gamtos ir ekologijos pasaulį – visa tai taps smagiu žaidimu.

Pasikviesk į kelionę savo draugus – kartu patirsite nepamirštamą vasaros nuotykį!

Veiklos vyks:

L. Truikio ir M. Rakauskaitės namuose-muziejuje 07 14–07 17
Kursime scenografijas, ruošime unikalius koliažus, lavinsime muzikinius sugebėjimus dainuodami, lankstysime knygeles, žaisdami komandinius žaidimus mokysimės pažinti valgomus augalus aplinkoje.

A. ir P. Galaunių namuose-muziejuje 07 21–07 24
Lavinsime išradingumą statydami tiltus iš organinių medžiagų, ieškodami dėdės Pauliaus lobio, įminsime ne vieną mįslę, mokysimės pažinti įvairius augalus ir sudėlioti žaliuosius grafikos paveikslus.

Kauno paveikslų galerijoje 07 28–07 31
Žaisime bendruomeniškumą skatinančius žaidimus, mokysimės Fluxus meno subtilybių, ieškodami sąsajų tarp mokslo ir meno, nersime į „Juodąją skylę“, kursime įvairius grafikos raštus naudodami neįprastas priemones – batus.

Būtina išankstinė registracija https://forms.gle/2bx7M6gDVBkaHnPp8

Vienos dienos užsiėmimo trukmė: 120 min. Veiklos vyks nuo antradienio iki penktadienio. Laikas: 10–12 val. Amžiaus grupė: 8–12 metų vaikai

Kainos:
15 Eur – keturių dienų kelionė aplink vieną muziejų
25 Eur – aštuonių dienų kelionė aplink du muziejus
40 Eur – dvylikos dienų kelionė aplink tris muziejus

Daugiau informacijos: tel.: 8 684 843 88, 8 634 40 373