Siūlome darbą

Ieškome rūbininko (-ės) darbui 5 dienas per savaitę pagal atskirai sudaromą darbo laiko grafiką.
Reikalavimai kandidatui (-ei) – paslaugumas, komunikabilumas, draugiškumas, stipri sveikata (rūbinės patalpos su daug laiptų).
Naujas komandos narys bus atsakingas už rūbinės veiklą, lankytojų daiktų saugojimą, malonų bendravimą su klientais. Esant poreikiui turėtų pavaduoti bilietų kasininką, dirbti su kasos aparatu apmokome.
Privalumas – gebėjimas susikalbėti užsienio kalba (anglų, rusų)
Atlyginimas 784 Eur/mėn

Ieškome elektriko.
Darbuotojo funkcijos: 1. užtikrinti tvarkingą įstaigos elektros ūkio eksploatavimą; 2. esant poreikiui, dalyvauti įrengiant ekspozicijas, įgyvendinti laikinųjų parodų ekspozicinio plano techninę dalį; 3. planuoti, organizuoti ir techniškai vadovauti atliekant elektros įrenginių remonto darbus pagal jam suteiktą kompetenciją; 4. tikrinti elektros įrengimų, apskaitos, apsaugos ir automatikos įrenginių darbą, pildyti dokumentaciją; 5. organizuoti ir kontroliuoti savalaikį izoliacinių apsauginių priemonių, elektrinių įrankių ir prietaisų bandymų atlikimą; 6. sudaryti elektros įrenginių, armatūros, kontrolinių matavimo prietaisų profilaktinio patikrinimo bei remonto grafikus, kontroliuoti, kad jų būtų laikomasi; 7. atlikti nesudėtingus statybos einamojo remonto darbus lauke ir viduje; paruošti patalpas (atvežti ir sustatyti kėdes, sumontuoti sceną ir pan.) valymo darbams ir prieš renginius, sutvarkyti patalpas įvykus renginiams; esant poreikiui padėti pakrauti krovinius, sutvarkyti vidaus patalpas ar aplinką.
Atlyginimas 942 Eur/mėn

Kandidatų skambučių lauksime iki spalio 15 d. tel.  8 610 11 948