Tarptautinė žmonių su negalia diena

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Vykinto Sniečkaus fotografija

Gruodžio 3 d., penktadienį, 14 val. minėdami Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kviečiame į ekskursiją-edukacinę programą parodoje „Archaika. Lietuvių liaudies menas XIII-XX a.“

Paroda kviečia pažinti mūsų krašto etnokultūros savitumą, išgirsti ir suprasti mūsų kraštui būdingą gamtos ciklo, gyvenimo būdo nuoseklumą, paprastumą, padedantį nurimti ir šiandienos pasaulyje bei pažadinti kūrybines galias. Kviečiame susiburti ir kartu lipdyti molį, spausti jame archajiškus ženklus, atkartojant paprastą ritmą, ir pasikalbėti, ar galime pasisemti jėgų iš praeities žvelgdami į mūsų protėvių liaudies meno palikimą.

Nacionalinis M. K.Čiurlionio dailės muziejus jungiasi prie visų žmonių ir organizacijų siekio kurti prieinamesnę bei atviresnę aplinką visiems. Stengiamės plėsti žinias apie lankytojų poreikius, barjerus, kurie trukdo laisvai lankytis muziejuje, ir ieškome būdų, kaip visi norintieji galėtų apsilankyti ir patirti pažinimo džiaugsmą. Nuolat organizuojame nemokamas edukacijas žmonėms su įvairiomis negaliomis. Todėl kviečiame įvairias organizacijas, centrus, šeimas apsilankyti muziejuje ir jo padaliniuose, kur lauksime jūsų ekskursijose, edukacinėse programose jums patogiu laiku.

Norinčiuosius dalyvauti užsiėmime kviečiame iš anksto registruotis telefonu +370 610 136 63

Dalyvių skaičius ribotas.

Renginyje galima dalyvauti tik su galimybių pasu.