Kalėdiniai „Meno laboratorijos“ užsiėmimai

A. ir P. Galaunių namai

Artėjant gražiausioms metų šventėms, „Meno laboratorijos“ studija kviečia stabtelėti, susikaupti ir kūrybiškai pasinerti į šį stebuklingą laiką. Gruodžio mėnesį kviečiame į edukacines programas-kalėdines dirbtuves, kurių metu ne tik ugdysite savo kūrybinius gebėjimus, lavinsite fantaziją, bendrausite, bet ir turėsite galimybę sukurti savo gamybos dovanėles artimiesiems ir draugams. Juk geriausios dovanos tos, kurios gimsta iš visos širdies.

Edukacinėse dirbtuvėse lankytojai, panaudodami įvairias technikas (tokias, kaip tapyba, grafika, linoraižiniai, karpiniai, koliažas), galės sukurti kalėdinius atvirukus, paveikslėlius ar šventines namų puošimo dekoracijas.

Gruodžio 4 d. 11 val. ir 8 d. 15 val. kalėdinės dirbtuvės: PRAKARTĖLĖ
Prakartėlė – inscenizuota scena, kurioje gimsta Jėzus. Prakartėlėje vaizduojama Švč. Mergelė Marija, šventasis Juozapas, Jėzus, piemenėliai, Trys Karaliai, gyvuliai. Visose kalbose šis žodis reiškia ėdžias.

Gruodžio 9 d. 17 val. kalėdinės dirbtuvės: GEROJI NAUJIENA „ANGELAS“
„Ir štai žvaigždė, kurią jie buvo mate užtekant, traukė pirma, kol sustojo ties ta vieta, kur buvo Kūdikis. Išvydę žvaigždę, jie be galo džiaugėsi. Įžengę į namus, pamatę Kūdikį su Motina Marija, ir, parpuolę ant žemės, jį pagarbino.” (Mt. 2,9-11)

Gruodžio 16 d. 17 val. kalėdinės dirbtuvės: ATVIRLAIŠKIAI parodoje „Sveiki sulaukę šv. Kalėdų ir Naujųjų 2022 metų“
Parodoje pristatomi dailininkės Nijolės Jurkuvienės darbai.

Gruodžio 18 d. 11 val. kalėdinės dirbtuvės: MADONA IR TRYS KARALIAI
Trijų karalių šventė skelbia žiemos švenčių pabaigą ir saulės sugrįžimą. Šventės dieną žmonės persirengia trimis karaliais (Kasparu, Merkeliu ir Baltazaru), kurie aplankė Kristų ir įteikė jam savo dovanas.

Visus užsiėmimus veda edukatorė dailininkė Nijolė Jurkuvienė

Vienos edukacijos kaina:
suaugusiesiems – 5 Eur, ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikams, senjorams – 3 Eur

Trukmė: 1,5 val.
Edukacijos dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina registracija tel. 8 (37) 79 89 95
Užsiėmime galima dalyvauti tik su galimybių pasu (netaikoma asmenims iki 16 metų).
Muziejuje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.