SUSITIKIMAS SU KĘSTUČIU IGNATAVIČIUMI IR KNYGOS „BALTOSIOS GULBĖS RITERIS“ PRISTATYMAS

Istorinė LR Prezidentūra
Istorinė LR Prezidentūra
Kaina:
nemokamai

Gruodžio 7 d., ketvirtadienį, 17 val. kviečiame į susitikimą su ilgamečiu Kauno ceremonmeisteriu Kęstučiu Ignatavičiumi, neseniai atšventusiu savo 80-metį. Renginio metu bus pristatyta Virginijos Skučaitės knyga „Baltosios gulbės riteris“. Knygos autorę ir herojų kalbins Kauno miesto muziejaus istorikas dr. Simonas Jazavita.

Knygos autorė Virginija Skučaitė savo herojų pristato kaip aistringą Kauno istorijos medžiotoją: „Neperlenksiu sakydama, kad Kęstutis tiesiog nuvertė kalnus, 1990–2020 metais atkurdamas ir įprasmindamas Kauno miesto savivaldos istoriją, kurdamas ir puoselėdamas naujas Laikinosios sostinės švenčių tradicijas, simbolius, atributiką ir ritualus. Tai labai išaugino Kęstučio populiarumą dabartinėje visuomenėje, bet neapsuko jam galvos. Atvirkščiai – K. Ignatavičius blaiviai vertina savo žinomumą: „Nesu susireikšminęs, visgi laikau save Kauno istorijos dalimi.“ Ir tokiam savęs vertinimui jis turi pagrindo, kurį sutvirtina ir jo vaidmuo sovietmečiu, kai Kęstutis tapo vienu iš pirmųjų to laiko bigbito grupių kūrėju, gitaristu ir vadovu.“

Knygos herojus žada savo autografą skaitytojams užtvirtinti seniausiu Kauno anspaudu. Ir, žinoma, neatsisakys atlikti keleto kūrinių iš estradinio ansamblio „Aitvarai“ repertuaro.

K. Ignatavičiaus pageidavimu knyga „Baltosios gulbės riteris“ skiriama jo žmonos Vidos atminimui.

Renginys viešas, gali būti filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti matomi renginio nuotraukose, vaizdo įrašuose ir esate informuoti, kad šios nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai.

Prieinamumas: asmenys, turintys fizinę negalią, į Audiencijų salę gali pakilti liftu (pandusas įrengtas iš kitos pastato pusės, ten, kur tarnybinis įėjimas).