AUSTĖJA LUKAITĖ DUO: POPULIARI KLASIKA IR EDITH PIAF

M. K. Čiurlionio dailės muziejus
M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Kaina:
15 €, prieš koncertą brangs
bilietus galite įsigyti internete 
https://tickets.paysera.com/lt/event/austeja-lukaite-pop-klasika-ir-edith-piaf-kaunas

Spalio 21 d., penktadienį, 18:00 val. Austėja Lukaitė (sopranas) ir Gražina Zalatorienė (fortepijonas) kviečia į koncertą, kuriame skambės populiari klasika ir Edith Piaf dainos.

Jūs tikrai girdėjote Edith Piaf. Naujos kartos klasikos solistė Austėja Lukaitė nustebins Kauno publiką.

Jei maištingoji Edith Piaf gyventų, ji Austėją Lukaitę pristatytų taip: „Jauna graži rožė, skaidriu ir stipriu balsu dovanojanti klausytojams muzikos palaimą. Ji yra magnetas. Visai kaip aš, tik aš nebuvau graži.“

Austėja Lukaitė nėra nežinoma, ji atkreipė publikos ir komisijų dėmesį populiariuose TV šou: „Muzikinė kaukė“, „Lietuvos balsas“ ir kituose. 

Moterų duo vakaras sudėliotas iš Lietuvos kūrėjų Z. Bružaitės, G. Savinienės, M. Petrausko, G. Kuprevičiaus dainų, taip pat iš kitų šalių kompozitorių kūrinių. 

Dainininkės keliu pradėjusi eiti su mergaičių choru „Liepaitės“, A. Lukaitė jį tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (doc. A. Janutas). Vėliau solistės ir aktorės talentą parodė TV šou „Muzikinė kaukė“: meistriškai imitavo populiarią 20 a. Lietuvos estrados atlikėją D. Neimontaitę, po kito pasirodymo įkvėpė atsisukti susižavėjusią aktorę ir dainininkę Ingą Jankauskaitę. Dievulio dosniai įvairiais talentais apdovanotą Austėją galėjote įsidėmėti ir kituose populiariuose televizijos projektuose: „Šok su žvaigžde“, „Lietuvos balsas“ ir kituose, taip pat televizijos serialuose. Tokia eklektiška menine veikla pasižyminti Austėjos dienotvarkė nėra naujiena nei Lietuvos, nei pasaulio kultūroje: M.K. Čiurlionis rašė muziką ir poeziją, tapė; Leonardo Da Vinci buvo tapytojas, inžinierius, skulptorius ir architektas. Įvairiapusiškumas padeda menininkei pritraukti publiką tiek į klasikinės muzikos koncertus, festivalius, tiek į komedijos teatro „Domino“ spektaklius.

Soprano partijas atliekanti solistė dainavo Italijos, Prancūzijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos publikai. Kartu su pianiste Gražina Zalatoriene artistė rengia edukacines programas apie klasikinę muziką.

Pažiūrėkite, kaip Austėja įkūnijo 20 a. populiarią Lietuvos estrados dainininkę Danutę Neimontaitę:

https://www.youtube.com/watch?v=TmGazQysGgw