DAILĖS TERAPIJOS UŽSIĖMIMŲ CIKLAS „KELIONĖ Į SAVE“

M. K. Čiurlionio dailės muziejus
M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Trukmė: 150 min
Kaina:
suaugusiesiems – 120 €; senjorams, studentams – 60 €
Sumokama prieš pradedant kursą

Kviečiame į naujai formuojamą nuolatinę suaugusiųjų dailės terapijos grupę su dailės terapeute Sigita Kupčiūniene.

Ciklą „Kelionė į save“, kuris prasidės rugsėjo 5 d., sudarys 8 grupiniai terapiniai užsiėmimai. Susitikimai vyks kartą per savaitę, antradieniais, nuo 17 val. Viso terapinio ciklo trukmė 2 mėnesiai.

Norime pasidžiaugti, kad jau turėjome keliasi dailės terapijos grupes ir sulaukėme šiltų dalyvių atsiliepimų. Štai keli iš jų:

Sesijos leido atsipalaiduoti, pabūti su savo mintimis ir jausmais, geriau juos suprasti. Jautrios temos, kurias norisi kažkur paslėpti, sesijų metu pasirodė visu veidu. Jei ne ši grupė, gal dar ilgai būčiau nusisukusi nuo jų.

Labai gera buvo remtis Čiurlionio darbais, juos tyrinėti ir nuo jų atsispirti tolimesniam kūrybiniam procesui.

Pati pirmoji sesija padarė įspūdį, priraizgius linijų, toje linijų raizgalynėjė pamatytas moters veidas – mano autoportretas.

Dailės terapijos grupės nariai, susitikę su M. K. Čiurlionio paveikslais, gilinsis į savo patirtis, jausmus bei emocijas. Pasitelkę interpretacijas, įžvalgas ir metaforas, savo išgyvenimus išlies ant popieriaus lapo (piešimo įgūdžiai tikrai nėra būtini).

Šiame dailės terapijos procese bus taikomi dailės terapijos metodai, terapiniai pratimai, stebima grupės dinamika, kuriamas terapinis santykis, palaikoma sąveika tarp grupės narių. Dailės terapijos procesą baigsime refleksijomis.

Ką čia atrasite sau? Naują pažinimą, suvokimus, kūrybiškumo džiaugsmą, savo ir grupės patirtis bei palaikymą.

„Mano tikslas dirbant su asmenimis – jų resursų / išteklių, kūrybiškumo suradimas, „pažadinimas“, autentiškumo ir unikalumo įgalinimas”, – atskleidžia dailės terapeutė Sigita.

Sigita Kupčiūnienė – viena dailės terapijos profesijos pradininkų Lietuvoje, LDTA narė (Lietuvos dailės terapijos asociacija). Sigita į dailės terapijos procesą integruoja ir kitas papildančias technikas, prieigas, pratimus – muzikos, vizualizavimo, rašymo, judesio, pasakojimo. Dailės terapija yra paremta teorinėmis žiniomis bei ilgamete dailės terapeutės praktika dirbant su suaugusiųjų grupėmis ir individualiai.

Užsiėmimų laikai:

Rugsėjo 5, 12, 19, 26 d. 17.00 val.
Spalio 3, 10, 17, 24 d. 17.00 val.

Visas priemones, reikalingas terapijai, rasite atvykę.

Vietų skaičius grupėje ribotas, todėl kviečiame registruotis iš anksto tel. +370 602 805 37 darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.) arba el. paštu dailesterapia@gmail.com