KNYGELĖS VAIKAMS „ŽVAIGŽDŽIŲ VAIKŲ ISTORIJOS“ PRISTATYMAS

M. K. Čiurlionio dailės muziejus
M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Kaina:
nemokamai

Rugsėjo 23 d., šeštadienį, 11.00 val. kviečiame į knygos „Žvaigždžių vaikų istorijos“ pristatymą.

Renginio metu pakviesime žiūrovus atverti knygos duris ir kartu leistis į linksmą kelionę knygos puslapiais, kartu kalbėtis, diskutuoti, dainuoti. Jono Chockevičiaus (kanklės, vokalas) atliekama daina ir jaunųjų muzikų Rafaelio Skinderio (fleita), Žilvino Skinderio (smuikas) ir Ainio Piasecko (birbynė) atliekami kūriniai leis pajusti Aisčių žygio atmosferą.

Knygelės tikslas – pažvelgti į Audronės Ilgevičienės knygą „Sakmė apie aisčius" mažųjų akimis. Siužetas vyksta ateityje. Išnyranti praeities išmintis įgyja kitokį apdarą ir formą, išlaikant nepakitusias amžinąsias vertybes. Tai iliustruoja subtiliai derantys įvairių laikotarpių kūriniai: M. K. Čiurlionio paveikslai, Audronės Ilgevičienės knygos „Sakmė apie aisčius" tekstai – jos ištraukos ir knygos dailininkės Aidos Gečaitės iliustracijos.

Knygoje aptariami klausimai: kas yra tikrosios vertybės, o kas jomis tik dedasi? iš kur stiprybės ir įkvėpimo semiasi mūsų tautos šviesuoliai? ar meilė Tėvynei – vien suaugusiųjų reikalas? ar verta Tėvynę mylėti?

Knyga skirta 6–12 metų vaikams.

Renginys viešas bus filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti matomi renginio nuotraukose, vaizdo įrašuose ir esate informuoti, kad šios nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai.