NEMOKAMI DAILĖS TERAPIJOS UŽSIĖMIMAI

M. K. Čiurlionio dailės muziejus
M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Trukmė: 1,45 val.
Kaina:
nemokamai

Birželio 02, 16, 30 d. 17.00 val.
Birželio 11 d. 11.00 val.

Liepos 14, 21, 28 d. 17.00 val.
Liepos 02, 16 d.,  11.00 val.

kviečiame į nemokamus terapinius užsiėmimus suaugusiesiems „Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“ su Sigita Kupčiūniene.

Terapiniai užsiėmimai pakvies į susitikimą ne tik su nuostabiaisiais M. K. Čiurlionio paveikslais, bet ir su pačiais savimi. Meditatyviai stebėdami meno kūrinius, leisitės gilyn į savęs supratimą, priėmimą, analizuosite kylančias interpretacijas. Remdamiesi metaforomis, vaizdiniais, spalvomis bei formomis, piešite, kursite savo paveikslus, o pažinimo keliu jus lydės dailės terapeutė Sigita.

Dailės terapija – tai puikus užsiėmimas norintiems suvaldyti stresą, ieškantiems naujų savęs pažinimo kelių, besidomintiems menu, psichologija ar tiesiog trokštantiems naujai pažvelgti į M. K. Čiurlionio kūrybą. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas, kuris gali būti gydantis, ugdantis, atpalaiduojantis.

Sigita Kupčiūnienė yra dailės terapeutė, lektorė, dailės terapijos metodų kūrėja, praktikė, viena iš dailės terapijos profesijos pradininkių Lietuvoje. Sigitos credo: Mokausi, tam kad pasidalyčiau su jumis. Nuo 2006 m. ji yra Lietuvos dailės terapijos asociacijos (LDTA) narė. „Man be galo patinka dirbti su žmonėmis. Kiekvienas asmuo yra nuostabus ir nepaprastai įdomus savo autentiškumu, unikalia būtimi“, – sako Sigita.

Vietų skaičius grupėje ribotas – iki 10 asmenų, todėl reikalinga išankstinė registracija tel. 8 684 84388 (darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.)