SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJAIS DONALDU KAJOKU IR EGIDIJA ŠEPUTYTE

M. K. Čiurlionio dailės muziejus
M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Kaina:
nemokamai

Birželio 15 d., ketvirtadienį, 17 val. kviečiame į susitikimą su rašytojais Donaldu Kajoku ir Egidija Šeputyte, kurių knygos eksponuojamos Leonoros Kuisienės meninės knygrišystės parodoje „Polymnijos įkvėptieji 2023“.

Renginio metu „dialogas“ pinsis tarp rašytojo Donaldo Kajoko ir parodos autorės Leonoros Kuisienės. Tai unikali galimybė išgirsti, kaip rašytojas skaito savo romano ištrauką ir tuo pačiu metu stebėti, kaip romano tekstai įrišami į knygą. Antrasis „dialogas“ rutuliosis tarp dviejų rašytojų – Donaldo Kajoko ir Egidijos Šeputytės. Jo metu autoriai skaitys vienas kito kūrybą, dalinsis savo pastebėjimais, sąsajomis su Leonoros Kuisienės paroda.

Paroda „Polymnijos įkvėptieji“ daugiasluoksnė, kuria norima parodyti knygų meną ne tik kaip laikmenos formos sprendimo įvairovę, bet knygų ištraukomis ir eilėraščiais sužadinti lankytojų smalsumą, pasidomėti vieno ar kito rašytojo kūryba. Ši paroda – tai įvairių kūrybos procesų dialogas, kuomet skirtingos kūrybos sritys papildo viena kitą.

Renginys viešas bus filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti matomi renginio nuotraukose, vaizdo įrašuose ir esate informuoti, kad šios nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai.