SKAIDROS JANČAITĖS EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „SAVIRAIŠKOS, BALSO PRAKTIKOS PATIRTIS SU MODRIU“

Kauno paveikslų galerija
Kauno paveikslų galerija
Kaina:
su muziejaus lankytojo bilietu

Gruodžio 6 d., trečiadienį, 17 val. Skaidra Jančaitė kviečia į edukacinį užsiėmimą „Saviraiškos, balso praktikos patirtis su Modriu“ parodoje „Modris Tenisonas: judesys ir ženklas“.

Renginio metu Skaidra Jančaitė pasidalins saviraiškos, balso atvėrimo praktikomis, kurios naudotos kuriant Modrio Tenisono spektaklius.

Dainininkė, atlikėja ir lektorė Skaidra Jančaitė nuo 2010 m. pradėjo bendradarbiauti su Modriu Tenisonu padėdama kurti performansus ir spektaklius. Vėliau kartu su Butoh teatro kūrėja Latvijoje šokio terapeute ir Butoh šokėja Simona Orinska kūrė ir kitus Modrio Tenisono režisuotus spektaklius-performansus: „Galukelės plevena akylos“, „Šventi nakties šokiai“, „Ženklas“, „Valstybės sukūrimas. Karalius Mindaugas" ir kt. Butoh spektakliai – tai gyvo vyksmo meno forma, kuriuose auditorija įtraukiama į labai stiprias, kartais nemalonias emocijas, išgyvenimus. 

Šis edukacinis užsiėmimas – Kauno paveikslų galerijoje eksponuojamos parodos „Modris Tenisonas: judesys ir ženklas“ renginių ciklo dalis.