DAILĖS TERAPIJA NETIKĖTAI: „KRAUPIOS ISTORIJOS“

M. K. Čiurlionio dailės muziejus
M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Dalyvių skaičius: iki 10
Trukmė: 120 min
Kaina:
suaugusiesiems 15 €; senjorams, studentams 8 €

balandžio 13, 20 d. 16.45 val.
balandžio 15, 22 d. 10.30 val.

kviečiame į terapinius užsiėmimus suaugusiesiems parodoje „Kraupios istorijos: Aleksandra Waliszewska ir Rytų bei Šiaurės Europos simbolizmas“ su Sigita Kupčiūniene.

Ar viskas yra tik taip, kaip matome? Ar bijome pažvelgti, nes negražu, netobula, bjauru? O gal tai tik simboliai, ženklai, archetipai? Ar tikrai tai, ko nenorime matyti, neegzistuoja? Kviečiame į žaidimą-tyrinėjimą apie tai, ką man pasakoja „Kraupios istorijos“.

Dailės terapijos grupę veda dailės terapeutė Sigita Kupčiūnienė, LDTA tikroji narė, viena iš šios profesijos pradininkių. „Su smalsumu tyrinėju žmogaus asmenybę ir jo pasireiškimą per meno kūrinį. Meno kūrinyje matomi simboliai, archetipai, sukuriamos metaforos, asociacijos –nuostabus kelias pažinti save.“

Dailės terapijos užsiėmimo metu lankysimės ekspozicijoje, tyrinėsime, gretinsime, piešime, asocijuosime, reflektuosime grupėje.

Dailės priemonės dalyviams bus suteiktos. Visi sukurti asmeniniai piešiniai liks dalyviams.

Vietų skaičius grupėje ribotas – iki 10 asmenų, todėl būtina išankstinė registracija tel. +370 602 805 37 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.) arba el. paštu dailesterapia@gmail.com