VIRTUALIOS REALYBĖS FILMAS „ANGELŲ TAKAIS“

M. K. Čiurlionio namai-muziejus
M. K. Čiurlionio namai-muziejus
Kaina:
suaugusiems – 15€*; moksleiviams, studentams, senjorams – 10€*.
*Norint patekti į virtualios realybės seansą klientai įsipareigoja įsigyti ir M. K. Čiurlionio namų-muziejaus lankytojo bilietą (suaugusio bilieto kaina – 5€, moksleiviams, studentams senjorams taikoma 50% nuolaida). Bilietus į muziejų ir įvirtualios realybės filmą galima įsigyti vietoje. Atsiskaityti už bilietus į virtualios realybės filmą galima tik bankine kortele.

M. K. ČIURLIONIO VIRTUALIOS REALYBĖS FILMAS „ANGELŲ TAKAIS“ JAU IR  M. K. ČIURLIONIO NAMUOSE-MUZIEJUJE DRUSKININKUOSE!

Prestižinių tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatas – virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas dailininko, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pionieriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai pagerbti.

Virtualios realybės filmas kviečia VR erdvėje leistis į pažintį su 60-čia tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų: „Ramybe“, „Angelėliais (Rojumi)“, „Aukuru“, „Angelu“, „Žinia“, „Saule“. Filme aptinkami ir atskiri kai kurių paveikslų fragmentai: aplinka, objektai, detalės, šviesos, dangus, žemė. 25 minučių trunkančią kelionę „Angelų takais“ lydi paties M. K. Čiurlionio ir kompozitoriaus Mindaugo Urbaičio muzika. Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį: atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas ją keičia, praturtina ir priartina prie originalių M. K. Čiurlionio paveikslų.

M. K.  Čiurlionio g. 35, Druskininkai
Informacija teikiama tel. 8 313 51131