LIETUVOS PEIZAŽAS ARTŪRO SLAPŠIO KOLEKCIJOJE

A. ir P. Galaunių namai-muziejus
A. ir P. Galaunių namai-muziejus

 Paroda „Lietuvos peizažas Artūro Slapšio kolekcijoje”.

„Parodą skiriu savo tėčio Juozo Slapšio atminimui. Peizažai buvo mylimiausia jo tematika, tad parodoje eksponuojami 25 dešimties autorių peizažai iš mano asmeninės kolekcijos“, – pristatydamas parodą sako Artūras Slapšys.

Vienas pagrindinių kriterijų, pagal kurį A. Slapšys kolekcionuoja meno kūrinius, yra Kauno dailininkų darbai. Autoriai nebūtinai turi būti gimę Kaune, bet gyvenantys ir kuriantys šiame mieste. O apsistoti prie Kauno menininkų jis apsisprendė dar ir dėl to, kad pats yra kaunietis.

Aistrą kolekcionuoti, ko gero, „įžiebė“ dailininko Vytauto Lagunavičiaus padovanotas paveikslas „Sodyba“, kuris taip pat rodomas šioje parodoje. Ekspozicijoje pristatoma tik dalis kolekcijos. „Ją rodydamas noriu pasidalinti su lankytojais geromis emocijomis, dailininkų drobėse įamžintu Lietuvos gamtos grožiu. Kiekvienas čia eksponuojamas darbas yra savitas, gražus ir mielas širdžiai”, – sako A. Slapšys.

Renginys viešas, gali būti filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti matomi renginio nuotraukose, vaizdo įrašuose ir esate informuoti, kad šios nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai.

Paroda veikia: 2023 10 18 – 11 18