DAILĖS TERAPIJOS PATIRTYS SU 6 M. ABRAMOVIČ PERFORMANSAIS

Kauno paveikslų galerija
Kauno paveikslų galerija
Dalyvių skaičius: iki 10
Trukmė: 120 min
Kaina:
nemokamai

Birželio 14, 28 d., liepos 5, 12, 19, 26 d., 17.15 val. kviečiame į nemokamus dailės terapijos užsiėmimus suaugusiesiems su šešiais Marinos Abromovič performansais.

Užsiėmimų metu lankytojai galės patirti, priartėti prie meno, kūrybos ir savęs kitaip. Dailės terapijos metu meditatyviai stebėsime 6 performansų vaizdinius, piešime ir reflektuosime. Piešimo įgūdžiai nėra svarbūs, svarbi tik kiekvieno jūsų individuali patirtis, raiška. „Laukiamas kiekvienas, norintis nerti į eksperimentą, patirti poilsį ir terapiją muziejuje“, – sako dailės terapeutė Sigita.

Užsiėmimai vyks su dailės terapijai atrinktais M. Abramovič performansais trečiame parodos „Būties atmintis” aukšte. Ten rasite ir galėsite terapiškai išjausti šiuos pasaulio meno ikonos kūrinius: „Tuštėjanti valtis žengia į srovę“, „Mieganti po banjano medžiu“, „Srovė“, „Strombolis“, „Virtuvė I: šv. Teresės levitacija“, „Virtuvė V: pieno laikymas“. Kviečiame muziejaus lankytojus, kurie jau susipažinę su menininkės kūryba, ir tuos, kurie dar nematę M. Abramovič performansų.

Užsiėmimus ves dailės terapeutė Sigita Kupčiūnienė. Sigita yra Lietuvos dailės terapijos (LDTA) asociacijos narė, viena iš šios profesijos pradininkių. Dirba su suaugusiųjų grupėmis ir individualiai, veda mokymus.

Išankstinė registracija tel. 8 684 843 88 (darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.)